Розпарювач нитки

Інструмент незвичайної форми, за допомогою якого можна зрізати нитку пришитої етикетки зі шкарпеток, не завдаючи шкоди структурі тканини.

Розпарювач нитки має два кінці, один з яких загострений зсередини, а інший з кулькою. Така конструкція наконечника дозволяє зачіпляти і розрізати нитки швів у будь-яких, навіть найважчих місцях. При цьому, можливість зіпсувати тканину виробу прагне нуля.

Розпарювачі можуть бути різних розмірів. Ті, що більше, краще підійдуть для розпарювання швів, утворених товстими нитками, а менші розраховані для видалення і розрізання тонких ниток.

 Як користуватись розпарювачем нитки?

- Зніміть захисний ковпачок;

-Довгим загостреним кінцем підтягніть нитку, яка фіксує етикетку на носінні;

-Потягніть на себе і нитка з легкістю розріжеться.Останні статті

Розпарювач нитки

Розпарювач нитки

Інструмент незвичайної форми, за допомогою якого можна зрізати нитку пришитої етикетки зі шкарпеток, не завдаючи шкоди структурі тканини.Розпарювач нитки має два кінці, один з яких загострений зсереди..

Шкарпетки- види, типи та призначення

Шкарпетки- види, типи та призначення

     За час існування розумного людства сформувалося кілька типів шкарпеток, які зобов'язаний знати і розрізняти кожен. Перш за все, вони відрізняються матеріалом, з якого зроблені. Так..

Які шкарпетки краще: бавовняні або бамбукові

Які шкарпетки краще: бавовняні або бамбукові

Які шкарпетки краще: бавовняні або бамбуковіШкарпетки з натуральної бавовни завжди вважалися екологічними і безпечними. Така продукція легко «дихає» і не викликає подразнень. Однак зовсім недавно н..